CES 2016 Fuarından Beklenen Teknolojiler

CES 2016 Fuarından Beklenen Teknolojiler: CES 2016 Fuarından Beklenen Teknolojiler

Giyilebilir teknolojilere daha çok eğilim olacak
Giyilebilir teknolojiler (özellikle 2015 yılında fitnes takibi yapabilenler) topladıkları büyük ilgi ile önemli bir yerde duruyor. CES’te birçok yeni giyilebilir teknoloji olacaktır ama Pebble, Apple veya Google ve diğer birçok Android cihazın CES’in hareketliliğinden uzak duracağı tahmin ediliyor. Birçok akıllı saat iyi ya da kötü spor yaptığınız da egzersizlerini takip ederek yaktığınız kalorileri bulur. Yeni akıllı saatlerde takip cihazları ve ekranda geliştirilmiş yeni sensörler bulunması bekleniliyor. Giyilebilir teknolojiler

Giyilebilir teknolojilere daha çok eğilim olacak

Giyilebilir teknolojiler (özellikle 2015 yılında fitnes takibi yapabilenler) topladıkları büyük ilgi ile önemli bir yerde duruyor.

CES’te birçok yeni giyilebilir teknoloji olacaktır ama Pebble, Apple veya Google ve diğer birçok Android cihazın CES’in hareketliliğinden uzak duracağı tahmin ediliyor.

Birçok akıllı saat iyi ya da kötü spor yaptığınız da egzersizlerini takip ederek yaktığınız kalorileri bulur. Yeni akıllı saatlerde takip cihazları ve ekranda geliştirilmiş yeni sensörler bulunması bekleniliyor.

Giyilebilir teknolojiler de belki de en çok ilgiyi kadın sağlık sorunları gibi ciddi sağlık sorunlarını tespit edebilen teknolojiler görecektir.

Sanal Gerçeklik
VR (Sanal Gerçeklik) yıllarca uzak gelecek için öngörülüyordu ancak pratik anlamda çoğu oyun geliştiricileri bu alanda adım atmaya başladı. Buy yıl daha da gelişmesi bekleniyor.

Beklenilen, Oculus’un 2016’nın ilk çeyreğinde yeni sürümünün piyasaya sürülmesiyle sanal gerçeklik 2016 yılında da yaygınlaştırılıp gelişmeye devam edecek. Bu alanda çalışmaların aktif bir şekilde devam etmesi bu uygulamaların geleceğin bir parçası olacağını gösteriyor.

Google’da hissettirmeden ama gayet akıllıca hamlelerle akıllı telefonları birer sanal gerçeklik platformuna dönüştürmenin peşinde. Mobil kameralar daha sofistike oluyor ve 3D görüntüleme teknolojisi daha yaygın hale gelirken, yazılım üreticileri kendi VR (sanal gerçeklik) deneyimlerini oluşturmak için kullanıcıların çekimlerinden ve görüşlerinden yararlanmak için her şeyi yapabilecek kararlılıkta.

de belki de en çok ilgiyi kadın sağlık sorunları gibi ciddi sağlık sorunlarını tespit edebilen teknolojiler görecektir. Sanal Gerçeklik VR (Sanal Gerçeklik) yıllarca uzak gelecek için öngörülüyordu ancak pratik anlamda çoğu oyun geliştiricileri bu alanda adım atmaya başladı. Buy yıl daha da gelişmesi bekleniyor. Beklenilen, Oculus’un 2016’nın ilk çeyreğinde yeni sürümünün piyasaya sürülmesiyle sanal gerçeklik 2016 yılında da yaygınlaştırılıp gelişmeye devam edecek. Bu alanda çalışmaların aktif bir şekilde devam etmesi bu uygulamaların geleceğin bir parçası olacağını gösteriyor. Google’da hissettirmeden ama gayet akıllıca hamlelerle akıllı telefonları birer sanal gerçeklik platformuna dönüştürmenin peşinde. Mobil kameralar daha sofistike oluyor ve 3D görüntüleme teknolojisi daha yaygın hale gelirken, yazılım üreticileri kendi VR (sanal gerçeklik) deneyimlerini oluşturmak için kullanıcıların çekimlerinden ve görüşlerinden yararlanmak için her şeyi yapabilecek kararlılıkta.