fbpx

Barış İletişim ile

Dahua Güvenlik Kameraları

0532 755 17 65 Numaradan arayınız


Bilgi almak için formu doldurunuz

Dahua Güvenlik Kameraları

İş yerinizin güvenliği ondan SORULUR!

HANGİ KAMERA SİSTEMİNE İHTİYACINIZ VAR?
Ücretsiz Keşif için form doldurup gönderin, size en uygun ürünleri seçip sunalım.

ÜCRETSİZ KEŞİF NEDİR?
Kurulum istediğiniz adrese ücretsiz olarak geliyor ve yerinde kontrol sağlıyoruz.

 

baris-iletisim-güvenlik-kameralari

Gözünüz arkada
kalmasın!

İmalatçılar, hükümetler, hastaneler ve üniversiteler ziyaretçilerin ve çalışanların kimliğini tespit etmek, tehlikeli çalışma bölgelerini izlemek, hırsızlığa karşı korunmak ve bina ve park alanlarında güvenliği sağlamak için CCTV güvenlik kamera sistemleri sistemleri kullanmaktadır. Teknolojinin mümkün kıldığı ölçüde CCTV güvenlik sistemleri için yeni kullanım imkanları da doğmaktadır. Korunma ve güvenlik alanındaki faydaları dikkate değerdir.

Güvenlik kamera teknolojisindeki gelişmeler sonucunda video ile gözetim, günümüzde mevcut olan en değerli korunma, güvenlik ve yönetim aracı halini almıştır. Mağazalar hırsızları ve dürüst olmayan çalışanları izlemek, asılsız kaza iddialarına karşı kanıt toplamak ve birbirinden yüzlerce kilometre uzaklıkta olabilen mağazalarda sergilenen malları gözetim altında tutmak için CCTV güvenlik kamera sistemlerinden yararlanmaktadır.

Hizmetlerimiz

Şirketimiz elektronik, elektronik güvenlik ve iletişim alanlarında en teknolojik ürünleri kullanarak 212 personel ve 90 araçla hizmet vermektedir.

Misyonumuz; hayatı kolaylaştıran, Türkiye’de birer ilk olan yenilikçi projeler üretmek, hayata geçirmek ve geliştirmektir.