fbpx

Barış İletişim ile

Paradox Alarm Sistemleri

0532 755 17 65 Numaradan arayınız


Bilgi almak için formu doldurunuz

baris-iletisim-paradox

Paradox Alarm Sistemleri

Kontrol, güvenlik ve eğlencenin kontrolünü

ELE ALIN!

Barış İletişim Paradox Alarm Sistemleri

Hırsızlık tüm yerleşim alanlarında en fazla korkulan olaylardandır. Bu olayların başlangıç anında ilgili birimlerin anında haberdar edilmesi için ihbar ve alarm sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Gelişen elektronik teknolojisinin amacı ise caydırıcı unsurları ile bu tarz olayları en aza indirgemek ve oluşabilecek tehlikeleri önlemektir. Bu nedenle güvenlik teknolojisi kişilerin günlük yaşantılarını bozmayacak şekilde projelendirilir. Elektronik güvenlik sistemleri genelinde alarm sistemi diye adlandırılan hırsızlık, gaz kaçağı ve yangın gibi tehlikelere karşı donatılmış erken uyarı sistemleridir.Güvenlik alarm sistemleri, soygun ihbar, alarm sistemi, hırsız alarm sistemleri gibi her türlü ihtiyacınızı bize bildirin, ücretsiz keşif ve proje hizmetlerimizden faydalanın. Unutmayın güvenliğiniz her şeyden önemlidir.

paradx-alarm-systems

Paradox alarm sistemleri ile güvenlik kontrolünü ele alın.

Hizmetlerimiz

Şirketimiz elektronik, elektronik güvenlik ve iletişim alanlarında en teknolojik ürünleri kullanarak 212 personel ve 90 araçla hizmet vermektedir.

Misyonumuz; hayatı kolaylaştıran, Türkiye’de birer ilk olan yenilikçi projeler üretmek, hayata geçirmek ve geliştirmektir.