fbpx

Barış İletişim ile
26 Yıllık Tecrübe

0532 755 17 65 Numaradan arayınız


Bilgi almak için formu doldurunuz

Hakkımızda

İş yerinizdeki
GÖZÜNÜZ

Barış İletişim hizmetleri, yenilikçi ve dinamik yapısıyla 1993 yılından günümüze hayatı kolaylaştıran yeni ve özgün fikirler sunmayı amaçlayan bir TEKNOLOJİ Şirketidir. Her problem ve zorluk, Barış İletişim için yenilikçi projeler ürettiği birer fırsattır. Şirketimiz elektronik, elektronik güvenlik ve iletişim alanlarında en teknolojik ürünleri kullanarak 60 araç ve 150 personelle hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Hayatı kolaylaştıran, Türkiye’de birer ilk olan,yenilikçi projeler üretmek, hayata geçirmek ve geliştirmektir.

Vizyonumuz

Teknolojiye ve yenilikçi fikirlere yatırım yaparak Türkiye’de elektronik toplumunun gelişimine katkı sağlamaktır.

Kurum Kültürümüz

Barış İletişim, felsefesine üç temel ayak üzerine oturtmuştur: “Önce İnsan”, “Sürekli Gelişim” ve “Müşteri Memnuniyeti.”

Önce İnsan

Emeğe saygıyı kendine şiar edinmiş, kurumu çalışanlarının ileriye taşıyacağını inanan Barış İletişim, Öncelikli yatırımını insana yapmaktadır.

Sürekli Gelişim

Barış İletişim, “Her zaman daha mükemmeli vardır”, bilinciyle sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilemeyi hedeflemektedir. Sürekli Gelişim felsefesi; Barış İletişim çalışanlarını her zaman yaratıcı,yenilikçi mücadeleci ve uzun vadeli düşünmeye teşvik etmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Barış İletişim, hizmet üretmektedir. Hizmetin kalite ölçütü, müşteri memnuniyetidir. Barış İletişim müşteri memnuniyeti anlayışının temelinde kalite, güven ve müşteri odaklılık yatmaktadır.

Hizmetlerimiz

Şirketimiz elektronik, elektronik güvenlik ve iletişim alanlarında en teknolojik ürünleri kullanarak 212 personel ve 90 araçla hizmet vermektedir.

Misyoumuz; hayatı kolaylaştıran, Türkiye’de birer ilk olan yenilikçi projeler üretmek, hayata geçirmek ve geliştirmektir.