Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü Diafon Sistemleri

Evinizde veya iş yerinizde zilinize basan kişinin kim olduğunu görmenizi sağlayan güvenlik sistemine görüntülü diafon adı verilmektedir. Otomatik olarak monitöre iletilen görüntüyle hem kapıdaki kişinin kim olduğu görülebilmekte hem de sesli olarak iletişim kurma olanağı sunulmaktadır. Görüntülü diafon sayesinde güvenliğin sağlanmasının yanı sıra apartman görevlisiyle, site güvenliğiyle ve daireler arası sesli iletişim sağlanabilmektedir. Günümüzde hızla yaygınlaşarak kullanılan görüntülü diafon sistemi özellikle ev ve iş yerleri için bir gereksinim haline gelmiştir. Görüntülü diafon hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz.

Görüntülü Diafon Sistemi Özellikleri

Ev, işyerleri, siteler özel ve güvenlikli olması gereken alanlardır. Görüntülü diafon sistemi ise hayatınızın her alanında size bu güvenliği son teknoloji ile sağlayan bir sistemdir. Ayrıca görüntülü diafon sistemi sadece güvenliği sağlayan bir sistem değil, aynı zamanda apartman ve sitelerde daireler arasındaki iletişimi de görüntülü ve sesli olarak sağlayan bir sistemdir. Çağımızda çok daha önemli hale gelen güvenlik meselesi, teknolojinin gelişmesiyle de daha donanımlı bir  güvenlik kurulumu olan görüntülü diafon sistemini çok daha yaygın hale getirmiştir. Bu kurulum sayesinde zile basan kişinin görüntüsü direkt olarak monitörünüze yansır ve kapıdaki kişiyle sesli iletişim kurma olanağı sağlar. Görüntülü diafon sistemi, en temelde güvenlik ve iletişim amacıyla kullanılsa da, farklı fonksiyonları olan diafon sistemleri vardır. Bunlar dokunmatik özelliklerden ekran boyutuna, renkli ve renksiz görüntüye, zil sesi ayarı, kontrast ayarı, ekran çözünürlüğü, bırak-dinle, bas-konuş ve çalışma sıcaklığı gibi pek çok faktör bakımından çeşitlilik gösterir.

Görüntülü Diafon Çeşitleri Nelerdir?

Görüntülü diafon çeşitleri fonksiyonel bakımdan aynı amaca hizmet etse de ürün özellikleri açısından birbirinden ayrılmaktadır. Ekran çözünürlüğü, zil sesi ayarı, dokunmatik olması, renkli ve renksiz görüntü, ışık ve kontrast ayarı, ekran boyutu, bas konuş ve bırak dinle özelliği, boyutları ve çalışma sıcaklığı ayarı bakımından birçok farklı diafon çeşidi bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun görüntülü diafonun hangisi olduğunu belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Görüntülü Diafon Kurulumu

Yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran çözümlerimizle Barış İletişim olarak güvenliğiniz için son teknolojik araçlarla hizmet veriyoruz. Ev, iş yeri, apartman ve site güvenliği için en çok tercih edilen, yaygın olarak kullanılan görüntülü diafon sistemini önceliklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre özenle kuruyoruz. Dokunmatik, renkli-renksiz ekran, bırak-dinle veya bas-konuş gibi farklı özellikleriyle ön plana çıkan görüntülü diafon çeşitlerinden, sizin için en uygun olanı birlikte belirliyoruz. Belirlediğimiz ürünün çeşidine, boyutuna ve sahip olduğu özelliklere göre bir fiyat çıkarıyoruz. Bu noktada diafonun ekran büyüklüğü, renkli-renksiz olması, çözünürlüğü, dokunmatik olması gibi özellikler fiyatı doğrudan etkiliyor. Sizin ihtiyacınıza hitap eden görüntülü diafon sistemini ve fiyatını belirledikten sonra uzman ekiplerimiz tarafından sisteminiz kuruluyor. Ayrıca kullanım mantığını size ayrıntılı olarak açıklayıp, birlikte denemesini yapıyoruz. Kurulum öncesi, kurulum sırasında ve sonrasında tüm sorularınızı yanıtlıyor, çözüm üretiyoruz.

Görüntülü Diafon Fiyatları

Görüntülü diafon fiyatları diafon çeşitlerine göre farklılaşmaktadır. Ürün çeşidi, boyutu ve özellikleri görüntülü diafon fiyatlarında belirleyici olmaktadır. Görüntülü diafonlar 2,5 inç ve 7 inç aralığında ekran boyutlarına sahiptir. Ekran boyutunun fazla olması fiyatlandırmayı da doğrudan etkilemektedir. Ayrıca temel özelliklerin yanı sıra dokunmatik ayar, çözünürlük yüksekliği, renkli veya renksiz görüntü gibi kaliteyi belirleyici etkenler de görüntülü diafon fiyatlarını değiştirebilmektedir. Görüntülü diafon fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Görüntülü Diafon Nasıl Kullanılır?

Görüntülü diafonların çalışma mantığı oldukça basit olmakla birlikte zil çaldığı anda otomatik olarak görüntü devreye girmektedir. Bas konuş ve bırak dinle özelliği sayesinde kapıdaki kişiyle diafon üzerindeki tuşa basılarak konuşulabilmekte, tuş bırakıldığı an da karşı taraf dinlenebilmektedir. Kapı açma, apartman görevlisiyle veya diğer dairelerle iletişime geçmek için diğer ilgili tuşlar kullanılmaktadır. Görüntülü diafon kullanımı konusunda detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu